October 2017

ONE FOOD DIET PODLE DASOM

23. october 2017 at 17:34 | Ae Ra |  beauty
Nečekala jsem, že zahajovací článek bude zrovna o hubnutí, vlastně o celkem dost nezdravém hubnutí, ale každý chce občas zkusit něco o čem slyšel, něco co zaručovalo dobré výsledky za krátký čas. Myslím si, že články o hubnutí jsou v chladným měsících vyhledávané celkem často, alespoň v mém případě to tak je.
Už několikrát jsem četla o dietách idolů například před comebacky. Diety to byly hodně drastické, hodně náročné a s tím jde i ruku v ruce nezdravé. Jedna z nejdrastičtějších byla SM dieta, kterou užívala například skupina TVXQ. Tato dieta spočívala v pití holé
vody a místo jídla byla povolena jedna krabice/flaška sójového mléka denně. Nebylo divu, že po něčem takovém byla požadovaná kila za chvíli pryč.
Velkým hitem jsou však takzvané ONE FOOD DIETS, myslím, že většině z vás dochází, jak tato dieta probíhá. Přes den jíte jen jeden druh nějaké málo kalorické potraviny. Často jsem se setkávala, že tou jednou potravinou byla sladká brambora, avšak naštěstí jsem se setkala s dalším typem - dietou, kde základem byla obyčejná okurka. Tuto dietu držela členka bývalé slavné skupiny SISTAR Dasom. Za tři týdny by měl být zaručen úbytek váhy neuvěřitelných 10 kilogramů. Koho by něco takového nelákalo, že?
Rozhodla jsem se tuto dietu ze zvědavosti zkusit. Ať už kvůli slibovanému úbytku tak i ze zvědavosti, jak těžké to musí idolové před comebackem mít. Už teď mi z toho kručí v břiše, naštěstí okurku tvoří z většiny procent voda, takže je možné sníst té okurky víc, je ovšem zakázáno okurku solit, taktéž tak je zakázáno pít sladké nápoje během diety. Pít se může pouze čistá voda nebo zelený čaj.
Jsem upřímně hodně zvědavá, jak tenhle pokus skončí. Na konci vám napíšu článek, jak dlouho jsem to vydržela a kolik kilogramů se mi podařilo zhubnout.
Přemýšlím, že bych mohla občas přidat nějaké diety idolů a některé z nich zkusit, abych vám napsala, jak účiná daná dieta je a jestli má vůbec cenu ji zkoušet.
A co vy? Lákají vás takovéhle drastické diety? Zkusili byste něco podobného?