March 2018

A'PIEU TRIPLE WEAR

21. march 2018 at 11:14 | Ae Ra |  beauty
Výsledek obrázku pro a'pieu png

Konečně se zase po dlouhé době ozývám. Měla jsem teď hodně práce, navíc jsem nemocná a tudíž neustále
unavená. Tuhle recenzi jsem chtěla napsat už tak před týdnem

nebo dvěma, jenže jsem se k tomu absolutně mohla dokopat. Snad každý večer jsem už od sedmi ležela v posteli, protože jsem nebyla schopna nějaké aktivity.

Makeup Triple Wear od A'PIEU jsem si zamilovala hned na první pohled. Viděla jsem několik recenzí a rozhodla se, že si ho budu muset objednat. Počasí dává mojí pleti zabrat, mám ji věčně suchou a tudíž makeup se na mě po delší sobě šupinatí a já jsem z toho nešťastná. Musím krémovat a krémovat, abych vůbec vypadala jako člověk a ne sušenka.Klikněte na celý článek, abyste si mohli přečíst víc.

ULTRA VIOLET - COLOR OF 2018 - SFW SS 2018

8. march 2018 at 11:55 | Ae Ra |  fashion
Výsledek obrázku pro color of 2018

Barvou letnošního roku se stala barva Ultra Violet, v dnešním článku jsem Vám proto hodila trochu inspirace z ulic loňského Seoul Fashion Weeku, přesněji se jedná o inspiraci z ulic. Upřímně mě bolelo srdce, když jsem se musela zaměřit pouze na tuhle fialovou barvu, protože inspirace sálala snad z každého outfitu, ať už se jednalo o extravagantnější model nebo něco, co by si dovolil nosit téměř každý. Abych mluvila pravdu, když jsem zjistila, že jednou z letošních barev je tahle fialová, uvnitř jsem zaplakala, protože neumím nosit fialovou a vlastně ji ani nijak nevyhledávám. Když jsem však viděla několik outfitů ze zmiňovaného fashion weeku, uvědomila jsem si, že zařadit tuhle barvu do šatníku nebude zase tak těžké a i já si ji nejspíš konečně zamiluji. Pro inspiraci klikněte na zobrazení celého článku.